• Program primární prevence na školní rok 2019/2020

• Záleží nám na fyzickém i psychickém zdraví a rozvoji našich studentů, proto jsme velmi rádi, že nám Moravskoslezský kraj pro letošní školní rok poskytl dotaci na preventivní program. V tomto programu studenti absolvují sérii přednášek a edukačních programů na témata, jako jsou například šikana, kybernetická bezpečnost, drogová závislost a další. Dílčí částí preventivního programu je také studentský dobrovolnický projekt s názvem "Srdcem, ne očima", v rámci kterého se studenti účastní edukačních programů na téma rasismu, xenofobie a šikany, a poté své nově nabyté poznatky aplikují v praxi skrz interakci s žáky základních škol během výtvarných preventivních workshopů. Více se o tomto projektu dozvíte na stránkách www.srdcemneocima.cz. Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu.